Author: S***U
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟照片一模一樣,非常喜歡
顏色: 綠色
尺寸: 2m
Price: HK$34.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Green |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2402277693916688 |
Author: S***U
Date:
Review: 跟照片一模一樣,非常喜歡
顏色: 綠色
尺寸: 2m
Author: S***U
Date:
Review: 跟照片一模一樣,非常喜歡
顏色: 灰色
尺寸: 2m
Author: j***4
Date:
Review: 接頭改側面應該比較不會再容易斷了吧 雖然是消耗品
顏色: 綠色
尺寸: 2m
Author: 8***8
Date:
Review: 彎曲的角度很適合小空間使用的傳輸線
顏色: 綠色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.